Pomoc żywnościowa

Pomocą żywnościową objęte są osoby i rodziny znajdujące się w trudnej sytuacji życiowej, spełniające kryteria o pomocy społecznej, której udziela się osobom i rodzinom. Pomoc żywnościowa udzielana jest tylko na podstawie skierowań wydanych przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Oświęcimiu mieszkańcom z terenu Parafii św. Maksymiliana. 

Orszak Trzech Króli

W tym roku pod hasłem "Cuda, cuda ogłaszają!" Orszak Trzech Króli przeszedł ulicami ok. 900 miejscowości w Polsce. Prawie 1,3 mln osób wzięło udział w radosnych rodzinnych jasełkach.

Kościół św. Maksymiliana w Oświęcimiu

Dane statystyczne nie mówią wszystkiego o życiu (zwłaszcza duchowym) parafii, niemniej na progu nowego roku warto przedstawić kilka liczb.

Kancelaria parafialna

Ze względu na przedświąteczne spowiedzi w dekanacie i rozpoczynającą się wizytę duszpasterską od dnia 16 grudnia br. kancelaria parafialna będzie czynna od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 do 9.00 i od 16.30 do 18.00, w piątki i soboty od 8.00 do 9.00 i od 10.00 do 11.00.

Ferie 2020

W naszej parafii od roku 2018 istnieje wesoła grupa dzieci - Oaza Dzieci Bożych zwana potocznie "Dzieci Bociana", która lubi wesoło spędzać czas poprzez śpiew, zabawę, tańce i sport.